שיתופי פעולה

היום מובן לכולם ובמיוחד לאדריכלים ולמעצבים שמכיוון שתיבת הדואר הינה אחד מתוך מעט פריטים עיצוביים אשר נמצאים וחשופים בחזית הבית ואף אחד לא יכול להתעלם או לפספס אותה, קיימת חשיבות גדולה כבר בשלבים המוקדמים של העיצוב לתכנן את תיבת הדואר שתיהיה תיבה יפה, נגישה ואיכותית ותיתן אופי ויוקרה לחזית הבית.

מכוון שכך בוקסליין נותנת חשיבות גדולה לשיתופי פעולה עם כל הגורמים הקשורים לתכנון, לעיצוב, להרכבה, לתפעול ולשרות של תיבות הדואר והאינטרקומים.

  • אדריכלים ומעצבים
  • חברות לגדרות ושערים
  • מתקיני אינטרקום

בוקסליין היא החברה המובילה ומתמחה  בפתוח ייצור ומכירה של תיבות דואר לבתים פרטיים בלבד מייצרים ומשווקים את תיבות הדואר ישירות ללקוחות פרטיים תוך שקיפות מחירים מלאה באתר.

אחד מהעקרונות החשובים בחזון שלנו הוא שביעות רצון מלאה של הלקוחות ואנחנו מוכנים לעשות הכול למען זה.

התיבות שלנו מתאפיינות בחדשנות ובייחודיות (פיתוח עצמי) אשר גורמות להן להיות יוקרתיות, אמינות, עמידות, נוחות לשימוש ונוחות לשרות.

  • דלת אחורית מגנטית – נוחות שימוש, ללא צורך במפתח וניתן לתפעול ביד אחת
  • דלתית כניסת דואר קפיצית קו 0 – גימור מושלם שאדריכלים אוהבים ומעדיפים
  • עבור תיבות עם פתיחה קדמית משלבים פאנל מגנטי לאינטרקום כך שבמקרה של תקלה עתידית באינטרקום אין צורך "לתלוש" את תיבת הדואר מהקיר כדי להגיע לאינטרקום לצורך מתן שרות.

יתרון נוסף הוא שבמקרה ויש רצון עתידי להחליף את האינטרקום וכול סיבה שהיא ניתן להזמין אצלנו רק את פאנל האינטרקום המותאם לחדש, ולא את כל התיבה.

  • גופי תאורת לד ייחודיים בצבעים שונים (לבחירה) – איזון תאורה מקצועי תוך שימוש בגופי תאורה ייחודיים ועצמיים (נראות מושלמת בלילה וכמובן מניעת מצב שכניסת דואר תסתיר את הלדים המוארים).

אנו בבוקסליין עובדים ישירות מול האדריכלים, מעצבי פנים וחברות הגדרות ועושים מאמץ רב לענות לדרישות הייחודיות שלהם.

אדריכלים ומעצבים: אחד משיתופי הפעולה החשובים והעיקרים שלנו הוא עם האדריכלים והמעצבים אשר כבר בשלבים המוקדמים של תכנון הבית הפרטי רואים את התכנון, העיצוב והתמונה המלאה של הכניסה ושל הבית שלתוכה משלבת תיבת הדואר, כמו כן האדריכלים מכירים את טעמו, רצונותיו ודרישותיו של הלקוחות.

לתכנון תיבת הדואר יש משתנים רבים אשר חשובים לאדריכל וללקוחות והם משתלבים עם תכנון הבית כולו ולכן 

כאשר בוחרים תיבת דואר מעוצבת לבית פרטי כמובן שחשוב לבחור תיבת דואר יפה וחדשנית שתתאים לצרכים ולאופי הבית אולם לפני תחילת התכנון צריכים להגדיר מה רוצים / מעדיפים עבור תיבת הדואר אשר ישפיעו על נוחיות השימוש, הנראות, העלות וכו….

צריכים להגדיר האם מעוניינים בתיבת דואר משולבת אינטרקום או תיבה לחוד ואינטרקום לחוד?

צריכים להגדיר האם רוצים תיבת דואר חד צדדית או דו צדדית?

צריכים להגדיר האם למקם אותה על החומה או הגדר?

לאחר שבוחרים ומחליטים לגבי רצונות והעדפות ובגלל אילוצי תכנון לא תמיד ניתן לישם אותם, לכן כדאי וחשוב כבר בשלב האדריכלי להשקיע מחשבה לגבי תכנון תיבת הדואר ולקבוע את מיקומה מפני שלפעמים בשלב התכנון ניתן לעשות שינויים אשר יענו על רצונותכם והעדפותיכם.

חברות לייצור גדרות ושערים: בשוק קיימות לא מעט חברות לייצור גדרות ושערים חלקם גדולות וותיקות וחלקם קטנות יותר.

אנו עובדים מול כול החברות וישירות מול המתכננים כדי להחליט ולקבוע את המיקום והמסגרת המתאימה    כול זאת נעשה בשיתוף עם האדריכלים ובאישור הלקוחות.  


מתקיני אינטרקום: אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מתקיני אינטרקומים אשר מקבלים מוצר יפה, איכותי, נוח להתקנה, לשימוש ולשרות.

אנחנו משלבים את כול סוגי האינטרקומים לתיבות הדואר שלנו.

אנו יכולים להבטיח לכם שביעות רצון לקוחות גבוהה מאוד לאורך שנים רבות.

אנו תמיד נשמח לעמוד לרשותכם בכול השלבים כולל ייעוץ בחינם.

רוצה להצטרף אלינו?

מלאו את טופס ההצטרפות כנותן שירות של Boxline
מעבר לוואצאפ
1
צריכים עזרה?
אהלן,
אני שמוליק, הבעלים של בוקסליין.
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן